All the results as they come in for the clubs of North and Mid Wales.
If you see any errors or omissions in the following list, it would be appreciated if you could please either text the details to 07713 514 375 or email to gwcymru1@aol.com - many thanks
North Wales Division One
Llangefni 19 v Ruthin 15 +1
Mold 3 v Llandudno 27 +1
Bala 57 +1 v Colwyn Bay 3
Nant Conwy 43 +1 v Caernarfon 7
Bro Ffestiniog v Pwllheli - POSTPONED
Dolgellau v Bethesda - POSTPONED
Team | P | W | D | L | Pts |
Nant Conwy | 7 | 6 | 0 | 1 | 30 |
Bala | 7 | 6 | 0 | 1 | 30 |
Pwllheli | 6 | 6 | 0 | 0 | 28 |
Mold | 7 | 4 | 0 | 3 | 20 |
Llandudno | 7 | 4 | 0 | 3 | 19 |
Llangefni | 7 | 4 | 0 | 3 | 19 |
Ruthin | 7 | 4 | 0 | 3 | 18 |
Caernarfon | 7 | 2 | 0 | 5 | 13 |
Bro Ffestiniog | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 |
Colwyn Bay | 7 | 1 | 0 | 6 | 5 |
Dolgellau | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 |
Bethesda | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 |
North Wales Division Two
COBRA 12 v Bangor 0
Dinbych 43 +1 v Newtown 10
Llangollen 31 +1 v Rhyl 19
Llanidloes 0 v Shotton Steel 21
Welshpool 6 v Wrexham 23 +1
Team | P | W | D | L | Pts |
Dinbych | 6 | 6 | 0 | 0 | 29 |
Shotton | 5 | 5 | 0 | 0 | 23 |
COBRA | 5 | 4 | 0 | 1 | 19 |
Wrexham | 5 | 3 | 0 | 2 | 18 |
Llanidloes | 4 | 3 | 0 | 1 | 14 |
Rhyl | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 |
Bangor | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 |
Newtown | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 |
Llangollen | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 |
Welshpool | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 |
Abergele | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 |
North Wales Division Three
Benllech v Machynlleth - POSTPONED
Dinbych 2nds 7 v Holyhead 3 +1
Flint 6 v Teirw Nant (2nds) 24 +1
Menai Bridge 27 +1 v Rhos 7
Mold 2nds v Pwllheli 2nds - POSTPONED
Twam | P | W | D | L | Pts |
Teirw Nant | 5 | 5 | 0 | 0 | 24 |
Holyhead | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 |
Pwllheli 2nds | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 |
Menai Bridge | 6 | 4 | 0 | 2 | 19 |
Dinbych 2nds | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 |
Machynlleth | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 |
Flint | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 |
Mold 2nds | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 |
Rhos | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 |
Benllech | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Friendly
Abergele 2nds 3 v Wrexham 2nds 27
Rhyl 2nds 39 v Mold 3rds 19
Bala 2nds v Porthmadog
WRU Youth Cup Round 2
Caernarfon 5 v Wrexham 15
Nant Conwy v Ruthin - POSTPONED
WRU Youth Plate Round 1
Bangor 0 v Builth Wells 25
Llangefni v Dolgellau - POSTPONED
WRU Youth Bowl Round 2
Bethesda v COBRA - POSTPONED
Colwyn Bay 20 v Mold 10
North West Wales Youth Division
Pwllheli v Holyhead - POSTPONED
WRU Division West 1
Felinfoel v Aberystwyth - POSTPONED
WRU Division West Central 2
Cwmavon v Builth Wells - POSTPONED
WRU Division 3 East Central C
St Albans v Llandrindod Wells
WRU Division 3 East D
Rhayader v Newport Saracens
Trefyclawdd v Abersychan
There are no events to show yet.